Selainwila
Ksiê¿niczka Amazoni

Do³±czy³: 29 Cze 2007 Posty: 254 Sk±d: mam wiedzieæ? |
|
System |
|
Ja bym zrobi³a odpowiednia kastê "Czarodzieja/Czarodziejki" Im by siê inczaej dzieli³y umiejêtno¶æi:
1.Magia Umys³u (poziom 1)
- Zaklêcie Telekinezy (15%)
2. Magia ¯ywio³ów (poziom 1)
- Kula Ognia (7%)
Powiedzmy takie co¶, jakie¶ zaklêcie by³oby na jakis poziom umiejêtno¶æi. Na pocz±tku mo¿na sobie wybraæ 1 magiê i rozdaæ na wsyztsko 100% um, nie wiêcej ni¿ 30% czy jak tam jest, poprostu zamias p³ywania 10% kto¶ by sobie wzi±³ Lewitacja 10%. I co 5 lvl'eli mo¿naby podnie¶æ sobie o lvl magie lub nauczyæ siê nowej...
_________________ BG | Selainwila Kaalt von Goterbag | Karta Postaci
 |
|